-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ФБМЕС-25П-114-БЗ Послуги заправки та відновлення монохромного, кольорового картриджу лазерного, струменевого принтеру
Тендер Prozorro UA-2025-12-10-003171-a
Завершена
73 602.52
UAH без ПДВ
Номер:
caf8c187cd104a698b3e3b6ca2285075
Внутрішній номер закупівлі:
27481375
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-10-003171-a
Замовник:
Філія «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» Акціонерного товариства «Українська залізниця»
×
-
Код ЄДРПОУ:
41149437
-
Адреса:
03035, Україна, Київська область, Київ, вул. Гетьмана Павла Скоропадського, 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Артеменко Олена Олександрівна 380523362585 olenaartemenkoodbmes@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Закупівля без використання електронної системи закупівель відповідно пп.6 п.13 Особливостей
Очікувана вартість:
73 602.52 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги заправки та відновлення монохромного, кольорового картриджу лазерного, струменевого принтеру
Кількість
511 штука
Період постачання
08.12.2025 - 31.03.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Харламова Катерина Михайлівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2807701020
-
Адреса:
Україна, Одеська область, Одеса
Ціна пропозиції
73 602.52 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.12.2025 10:15
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
8ea3c84fb17044e2bb6cd943a0b9043f
Ідентифікатор договору:
UA-2025-12-10-003171-a-c1
Постачальник:
ФОП Харламова Катерина Михайлівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2807701020
-
Адреса:
Україна, Одеська область, Одеса
Номер договору:
УЗ/ЦБМЕС-25406/Ю
Сума договору:
73 602.52 UAH без ПДВ
Період дії договору:
08.12.2025 00:00 - 31.03.2026 00:00
Дата підписання:
08.12.2025 00:00
Статус:
Виконаний