• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

Послуги з ремонту і технічного обслуговування різні

Завершена

3 694 124.00 UAH з ПДВ
Номер: cb45d804da2447ddaeee74d2d6599dc8
Внутрішній номер закупівлі: 27476075
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-12-09-020883-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Контактна особа: Голубкова Євгенія Анатоліївна 380442076792 holubkova.ya@kte.kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 3 694 124.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 09.12.2025 17:36 - 14.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 09.12.2025 17:36 - 17.12.2025 10:00
Аукціон: з 18.12.2025 12:40
Період кваліфікації: 17.12.2025 10:00 - 23.12.2025 17:44
Період завантаження договору: 29.12.2025 00:00 - 08.01.2026 00:00

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴3 071 118.80 ЛОТ 1 - Ремонт систем сигналізації охоронного призначення
  • Лот №2 ₴554 266.00 ЛОТ 2 - Ремонт систем контролю управління доступом
  • Лот №3 ₴68 739.20 ЛОТ 3 - Послуги з технічного обслуговування електрогенераторів на об’єктах СП «ЕНЕРГОЗБУТ»