-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Машини для обробки даних (згідно специфікації)
Тендер Prozorro UA-2025-12-09-019967-a
Завершена
225 998.00
UAH без ПДВ
Номер:
91c2e7a072304928ae9c2c3ab8ba16f8
Внутрішній номер закупівлі:
27475162
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-09-019967-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Ветеранський простір" Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
30720516
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Мечникова, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Самойлова +380998603866 tender.veteran.dnipro@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-11-25-018295-a
Очікувана вартість:
225 998.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ноутбук Lenovo Legion 5 15AKP10 (83F1001FRA) Eclipse Black
Кількість
2 штука
Період постачання
до 25.12.2025
Планшет Samsung Galaxy Tab S10 FE 5G 12/256Gb Gray+Pen (SM-X526BZAPEUC)
Кількість
2 штука
Період постачання
до 25.12.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
СИДОРЕНКО ЮРІЙ МИХАЙЛОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2712914213
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ПРОСПЕКТ КІРОВА будинок 1/9 квартира 228
Ціна пропозиції
225 998.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.12.2025 16:54
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
8cf0f2fd81854b14b466a6488df31cfe
Ідентифікатор договору:
UA-2025-12-09-019967-a-a1
Постачальник:
СИДОРЕНКО ЮРІЙ МИХАЙЛОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2712914213
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ПРОСПЕКТ КІРОВА будинок 1/9 квартира 228
Номер договору:
С-041225/01
Сума договору:
225 998.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.12.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
09.12.2025 12:00
Статус:
Виконаний