-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Теплова енергія
Тендер Prozorro UA-2025-12-09-015566-a
Завершена
30 200.00
UAH з ПДВ
Номер:
db7d6a87df6c444c934fea8253311956
Внутрішній номер закупівлі:
27470760
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-09-015566-a
Замовник:
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ТЕХНОЛОГО-ЕКОНОМІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО АГРАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00419680
-
Адреса:
09117, Україна, Київська область, Біла Церква, ВУЛИЦЯ ЯРОСЛАВА МУДРОГО, будинок 21/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Яременко Яна Анатоліївна 380672981765 sonya130711@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Відповідно до підпункту 5 пункту 13 Особливостей Замовник має право на придбання товару шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: «роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником».
Згідно з п. 2 «Порядку складання та ведення зведеного переліку суб’єктів природних монополій», затвердженого розпорядженням Антимонопольного комітету України від 28.11.2012 № 874-р «Про затвердження Порядку складання та ведення зведеного переліку суб’єктів природних монополій», до Зведеного переліку включаються суб'єкти господарювання (юридичні особи), які виробляють (реалізують) товари на ринках, що перебувають у стані природної монополії та включені до реєстрів суб’єктів природних монополій у відповідних сферах органами, що здійснюють державне регулювання у сфері природних монополій.
Зведений перелік суб’єктів природних монополій ведеться Комітетом в електронному вигляді та розміщується на офіційному веб-сайті Антимонопольного комітету України.
Відповідно до Зведеного переліку суб’єктів природних монополій, розміщеному на офіційному веб-сайті Антимонопольного комітету України, станом на 31.10.2025 року Комунальне підприємство Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа» код ЄДРПОУ 04654336 (порядковий номер 287) займає монопольне становище на ринку в територіальних межах Київської області, в т.ч. в м. Біла Церква Київської області.
Таким чином, у Замовника наявні підстави для закупівлі теплової енергії (код за ДК 021:2015 – 09320000-8: Пара, гаряча вода та пов’язана продукція) у Комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа» код ЄДРПОУ 04654336 шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу
Відтак, Замовником прийнято рішення укласти Договір про закупівлю теплової енергії (код за ДК 021:2015 – 09320000-8: Пара, гаряча вода та пов’язана продукція) на період з 01 грудня 2025 року по 31 грудня 2025 року (включно) без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу із Комунальним підприємством Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа» код ЄДРПОУ 04654336
Очікувана вартість:
30 200.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Теплова енергія
Кількість
19.473 гігакалорія
Період постачання
01.12.2025 - 31.12.2025
Місце постачання
09117, Україна, Київська область, Біла Церква, ВУЛИЦЯ ЯРОСЛАВА МУДРОГО, будинок 32, вул. А.Шептицького, 1а
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Комунальне підприємство Білоцерківської міської ради "Білоцерківтепломережа"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04654336
-
Контактна особа:
Отвіновський Станіслав Анатолійович 380456384899 bctm@magnus.kiev.ua
-
Адреса:
09109, Україна, Київська область, Біла Церква, Мережна,3
Ціна пропозиції
30 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.12.2025 15:11
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
ca73e833e6734a868bc9ef10b622fce4
Ідентифікатор договору:
UA-2025-12-09-015566-a-a1
Постачальник:
Комунальне підприємство Білоцерківської міської ради "Білоцерківтепломережа"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04654336
-
Адреса:
09109, Україна, Київська область, Біла Церква, Мережна,3
Номер договору:
129
Сума договору:
30 200.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
25 166.67 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Теплова енергія: 1 550.83200 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.12.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
09.12.2025 00:00
Статус:
Виконаний