-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник») – 09310000-5 - Електрична енергія (електрична енергія)
Тендер Prozorro UA-2018-11-30-002800-c
Торги не відбулися
536 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 500.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 500.00 UAH
Номер:
a583d77158a04310854dade9b7736b67
Внутрішній номер закупівлі:
2746738
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-11-30-002800-c
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ СТЕПАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41852055
-
Адреса:
42305, Україна, Сумська область, Сумський р-н, смт Степанівка, вул. Центральна, буд. 70
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Антоніна Кощій +380668330919 41852055@mail.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
536 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
500.00 UAH
Період уточнення:
30.11.2018 18:55 - 07.12.2018 20:00
Період прийому пропозицій:
30.11.2018 18:55 - 17.12.2018 20:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
200000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
42305, Україна, Сумська область, смт. Степанівка, Центральна, б.70 (межа балансової належності електроустановок замовника)
На карті