• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Природний газ

Потреба на 2019 рік

Торги не відбулися

600 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 000.00 UAH
Номер: 9d4e413551444127932042e8b3bbd5eb
Внутрішній номер закупівлі: 2746292
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-11-30-000936-b   
Замовник: Студениківська сільська рада
Контактна особа: Козелецька Віта Петрівна +380456727142 Studenikisr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 600 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 6 000.00 UAH
Період уточнення: 30.11.2018 17:58 - 07.12.2018 18:00
Період прийому пропозицій: 30.11.2018 17:58 - 17.12.2018 18:00

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 40000 метри кубічні
Період постачання до 30.04.2019
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Київоблгаз Збут"
Початкова пропозиція 555 944.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
555 944.00 UAH з ПДВ
Документи 34
Скарги 0