-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Рухома LED голова LUX K10 MK2», - код 31520000-7 за ДК 021:2015 «Світильники та освітлювальна апаратура»
Тендер Prozorro UA-2025-12-09-006572-a
Завершена
198 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
495dfd68d03048e18104bc81eb3bb667
Внутрішній номер закупівлі:
27461827
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-09-006572-a
Замовник:
Комунальний заклад "Закарпатський академічний обласний український музично-драматичний театр імені братів Юрія-Августина та Євгена Шерегіїв" Закарпатської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02225364
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Івана Чендея, 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ганна Товтін +380502496669 muzzdramteatr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
198 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.12.2025 11:28 - 14.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
09.12.2025 11:28 - 17.12.2025 00:00
Аукціон:
з 17.12.2025 14:20
Період кваліфікації:
17.12.2025 00:00 - 17.12.2025 16:26
Період завантаження договору:
23.12.2025 00:00 - 02.01.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴198 000.00 «Рухома LED голова LUX K10 MK2», - код 31520000-7 за ДК 021:2015 «Світильники та освітлювальна апаратура»