-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Технічне обслуговування та поточний ремонт шкільних автобусів
Тендер Prozorro UA-2025-12-09-000800-a
Завершена
642 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
6baf19654cfe41b08af494865c9295fc
Внутрішній номер закупівлі:
27456057
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-09-000800-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПРИШИБСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44559843
-
Адреса:
39750, Україна, Полтавська область, Кременчуцький р-н, село Пришиб, вул. Центральна, будинок 46
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Алла Тарасова +380972168889 pryshyb_osvita.byh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
642 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.12.2025 08:52 - 14.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
09.12.2025 08:52 - 17.12.2025 00:00
Аукціон:
17.12.2025 12:29 - 17.12.2025 13:04
Період кваліфікації:
17.12.2025 13:04 - 19.12.2025 14:24
Період завантаження договору:
25.12.2025 00:00 - 04.01.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴642 000.00 Технічне обслуговування та поточний ремонт шкільних автобусів