• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Детальне інструментальне обстеження для оцінки технічного стану та експлуатаційної придатності ліцей-інтернату № 23 "Кадетський корпус" з посиленою військово-фізичною підготовкою за адресою: вул. Салютна, 11-А, Шевченківський район, м. Київ, яку пошкоджено внаслідок пожежі (код ДК 021:2015 (CPV) 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробувань)

Завершена

192 240.84 UAH з ПДВ
Номер: cf87ee195c304b7c8ac53327f860fdb3
Внутрішній номер закупівлі: 27452714
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-12-08-019314-a   
Замовник: Управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації
Контактна особа: Пилипчук Олександра 380444836361 oleksandra.pylypchuk@kyivcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Нагальна потреба у такій закупівлі з’явилася у зв’язку із виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу обумовлене необхідністю оцінки технічного стану закладу освіти та придатності об'єкта до експлуатації, щоб встановити його надійність та безпеку, а також виявити дефекти, пошкодження і деформації після аварійної ситуації. Обстеження дозволяє встановити, наскільки надійні конструкції будівлі закладу освіти та чи безпечно її експлуатувати далі. Необхідність здійснення закупівлі та наявність нагальної потреби підтверджується Службовою запискою від 04.12.2025 р. «Щодо нагальної потреби у здійснені закупівлі без використання електронної системи закупівель Детального інструментального обстеження для оцінки технічного стану та експлуатаційної придатності ліцей-інтернату № 23 "Кадетський корпус" з посиленою військово-фізичною підготовкою за адресою: вул. Салютна, 11-А, Шевченківський район, м. Київ, яку пошкоджено внаслідок пожежі». Відповідно до підпункту 4 пункту 13 Особливостей, придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень/послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень/робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу, коли у замовника існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником. Таким чином, на підставі викладеного, у замовника наявні підстави для здійснення закупівлі без використання електронної системи закупівель на підставі підпункту 4 пункту 13 Особливостей, за умови дотримання положень підпункту 4 пункту 13 Особливостей.
Очікувана вартість: 192 240.84 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Детальне інструментальне обстеження для оцінки технічного стану та експлуатаційної придатності ліцей-інтернату № 23 "Кадетський корпус" з посиленою військово-фізичною підготовкою за адресою: вул. Салютна, 11-А, Шевченківський район, м. Київ, яку пошкоджено внаслідок пожежі (код ДК 021:2015 (CPV) 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробувань)
Код ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
Кількість 1 послуга
Період постачання до 22.12.2025
Місце постачання 03190, Україна, м. Київ, вулиця Салютна, будинок 11-А На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БК МОНОЛІТ СТАЛЬ"
Ціна пропозиції 192 240.84 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.12.2025 17:24
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 4a19c7a4029d402090e846ea236d463c
Ідентифікатор договору: UA-2025-12-08-019314-a-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БК МОНОЛІТ СТАЛЬ"
Номер договору: 2512-02
Сума договору: 192 240.84 UAH з ПДВ
Сума договору: 160 200.70 UAH без ПДВ
Період дії договору: 08.12.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання: 08.12.2025 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір № 2512-02 від 08.12.2025.pdf
pdf
Звіт про виконання договору № 2512-02 від 08.12.2025.pdf
p7s
sign.p7s