• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Природний газ

Торги не відбулися

1 875 786.00 UAH з ПДВ
Номер: 590e885b38c049f8a8bf97beec6c0d96
Внутрішній номер закупівлі: 27451281
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-12-08-017882-a   
Замовник: Управління освіти, молоді, спорту та культури виконавчого комітету Березівської міської ради Одеської області
Контактна особа: Безвезюк Сергій Геннадійович +380986605783 bezvezuksergej@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 875 786.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 08.12.2025 16:47 - 13.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 08.12.2025 16:47 - 16.12.2025 00:00
Аукціон: з 16.12.2025 13:59

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 875 786.00 Природний газ