-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канат сталевий
Тендер Prozorro UA-2025-12-08-015521-a
Завершена
16 232.40
UAH з ПДВ
Номер:
3e4492f640164374bf4326111e8c8be1
Внутрішній номер закупівлі:
27448932
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-08-015521-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Теплопостачання міста Одеси"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34674102
-
Адреса:
65029, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Балківська, буд. 1-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Сергій Теслюк +380487056332 sergey_tn@ukr.net https://teplo.od.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44310000-6 Вироби з дротуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Виникла нагальна потреба здійснити закупівлю у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу
Очікувана вартість:
16 232.40 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Канат сталевий без покриття 15.0-Г-В-Н-Р-1770
Кількість
162 метр
Період постачання
до 31.12.2025
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "СТАЛЬКАНАТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44437592
-
Контактна особа:
+380487189848
-
Адреса:
65007, Україна, Одеська область, місто Одеса, вул.Водопровідна будинок 16
Ціна пропозиції
16 232.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.12.2025 15:38
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
03edcc6845a54e6fa2aa600dd9d6ac7d
Ідентифікатор договору:
UA-2025-12-08-015521-a-c1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "СТАЛЬКАНАТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44437592
-
Адреса:
65007, Україна, Одеська область, місто Одеса, вул.Водопровідна будинок 16
Номер договору:
ТМО-441/25
Сума договору:
16 232.40 UAH з ПДВ
Сума договору:
13 527.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.11.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
28.11.2025 15:35
Статус:
Виконаний