• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Кисневий концентратор (згідно коду ДК 021:2015:33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімації (код ДК 021:2015:33172000-6 Апаратура для анестезії та реанімації, класифікація за НК 024:2023:31321 - Концентратор кисню портативний, код НК 031:2024 - Z12159004 Кисневі концентратори))

Торги відмінено

430 000.00 UAH з ПДВ
Номер: aff1b7c605ad4d2798d8f1c5107a30ff
Внутрішній номер закупівлі: 27442631
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-12-08-009203-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР"
Контактна особа: Антоніна Поспехова +380660478089 tonyapospehova@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 430 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 08.12.2025 12:49 - 13.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 08.12.2025 12:49 - 16.12.2025 10:00
Аукціон: 17.12.2025 12:45 - 17.12.2025 13:14
Період кваліфікації: з 17.12.2025 13:14

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: 064d8e37cb454b58825b5acfeb6fa0fa
Причина скасування: Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування: Відповідно до підпункту 1 пункту 50 Особливостей замовник відміняє відкриті торги у разі відсутності подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт чи послуг.
Період оскарження: 24.12.2025 17:58 - 04.01.2026 00:00
Дата опублікування: 24.12.2025 17:58
Дата виконання: 04.01.2026 00:00
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴430 000.00 Кисневий концентратор (згідно коду ДК 021:2015:33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімації (код ДК 021:2015:33172000-6 Апаратура для анестезії та реанімації, класифікація за НК 024:2023:31321 - Концентратор кисню портативний, код НК 031:2024 - Z12159004 Кисневі концентратори))