-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Газове паливо (Природний газ)
Тендер Prozorro UA-2025-12-08-008217-a
Торги не відбулися
1 425 597.36
UAH з ПДВ
Номер:
e1f4a66e506e40cc80793d115bb6e8cf
Внутрішній номер закупівлі:
27441650
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-08-008217-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ" КРИНИЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01988226
-
Адреса:
52300, Україна, Дніпропетровська область, смт Кринички, Криничанський р-н, вул. Героїв Чорнобиля, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Бойко +380565492998 krinbuh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 425 597.36 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.12.2025 12:20 - 13.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
08.12.2025 12:20 - 16.12.2025 07:00
Аукціон:
з 17.12.2025 14:49
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 425 597.36 Газове паливо (Природний газ)