-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (Персональні компьютери - ДК 021:2015: 30213000-5 Персональні компьютери)
Тендер Prozorro UA-2025-12-08-005507-a
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (Персональні компьютери - ДК 021:2015: 30213000-5 Персональні компьютери)
Торги не відбулися
132 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
013df080d63d45efb9c2f408709de266
Внутрішній номер закупівлі:
27438951
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-08-005507-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43927048
-
Адреса:
61003, Україна, Харківська область, місто Харків, Конституції майдан, будинок 7
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Приходько Оксана 380577252660 dgkgprihodko@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
132 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.12.2025 11:17 - 13.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
08.12.2025 11:17 - 16.12.2025 09:00
Аукціон:
з 17.12.2025 12:17
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴132 000.00 ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (Персональні компьютери - ДК 021:2015: 30213000-5 Персональні компьютери)