• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Сканери за кодом CPV 021:2015 – 30230000-0 — Комп’ютерне обладнання

Завершена

1 452 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 260.00 UAH
Номер: ef49f7f0ec9f46149fca93e685974512
Внутрішній номер закупівлі: 2743430
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-11-07-001521-b   
Замовник: Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Донецькій областi
Контактна особа: Мотулевська Марина Миколаївна +380626235685 motulevska@dn.court.gov.ua http://dn.court.gov.ua/tu05/
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 1 452 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 7 260.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 43 560.00 UAH
Період уточнення: 07.11.2018 17:04 - 12.11.2018 17:30
Період прийому пропозицій: 07.11.2018 17:04 - 22.11.2018 17:30
Аукціон: 23.11.2018 14:55 - 23.11.2018 15:16
Період кваліфікації: 23.11.2018 15:16 - 27.11.2018 17:32
Період завантаження договору: 23.11.2018 15:16 - 13.12.2018 15:16

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сканери за кодом CPV 021:2015 – 30230000-0 — Комп’ютерне обладнання
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 66 одиниця
Період постачання 02.12.2018 - 31.12.2018
Місце постачання 84122, Україна, Донецька область, м. Слов'янськ, вул. Добровольского, 2 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Матвієнко Ганна Леонідівна

Оскарження: 23.11.2018 15:16 - 08.12.2018 00:00
Початкова пропозиція 1 445 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 445 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.11.2018 17:32
Документи 10
Скарги 0
ТОВ АС ТЕХНОЛОДЖІ СОЛЮШНЗ
Початкова пропозиція 1 452 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 452 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 5
Скарги 0

Контракти

Номер: 45512bc6acb44e5bbf3cd4304ca33874
Ідентифікатор договору: UA-2018-11-07-001521-b-a1
Постачальник: ФОП Матвієнко Ганна Леонідівна
Номер договору: 17-12-3
Сума договору: 1 445 400.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 17.12.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання: 17.12.2018 00:00
Статус:
Підписаний
p7s
sign.p7s