-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2018-11-30-000613-b
Торги не відбулися
1 100 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 500.00 UAH
Номер:
8fcfc3ab4e7e4b8d98566c22c78e440f
Внутрішній номер закупівлі:
2743134
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-11-30-000613-b
Замовник:
Державна реабілітаційна установа "Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26059611
-
Адреса:
07352, Україна, Київська область, Лютіж, урочище "Туровча лісова" - 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Овчаренко Ярослав Володимирович +380459640011 vcpri@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 100 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 500.00 UAH
Період уточнення:
30.11.2018 14:38 - 07.12.2018 15:00
Період прийому пропозицій:
30.11.2018 14:38 - 17.12.2018 15:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
369000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
07352, Україна, Київська область, с. Лютіж, Вишгородський район, урочище «Туровча лісова» – 2
На карті