-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія (з урахуванням послуг на передачу електроенергії) на 2026 рік.
Тендер Prozorro UA-2025-12-05-015732-a
Здійснення закупівлі згідно з Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затвердженому постановою Кабміну «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 № 1178
Завершена
360 729.00
UAH з ПДВ
Номер:
19032e5b2ca74d1ca946d80885b7197d
Внутрішній номер закупівлі:
27427230
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-05-015732-a
Замовник:
Державний архів Запорізької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
03494617
-
Адреса:
69095, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Українська, 48,
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Аліна Задоя +380987641847 derjarchzapobl@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
360 729.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.12.2025 14:57 - 10.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
05.12.2025 14:57 - 13.12.2025 23:00
Аукціон:
з 15.12.2025 11:12
Період кваліфікації:
15.12.2025 16:24 - 17.12.2025 12:59
Період завантаження договору:
23.12.2025 00:00 - 02.01.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴360 729.00 Електрична енергія (з урахуванням послуг на передачу електроенергії) на 2026 рік.