-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання портативних зарядних станцій
Тендер Prozorro UA-2025-12-05-013604-a
Завершена
455 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
c11bdd16d6a24d3f840bb96a68de5dd2
Внутрішній номер закупівлі:
27425133
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-05-013604-a
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ІРПІНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05408846
-
Адреса:
08200, Україна, Київська область, м. Ірпінь, вул. Шевченка, 2-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дмитрій Багінський +380459763090 smorodina2020@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
31430000-9 Електричні акумуляториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
455 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Придбання портативних зарядних станцій
Кількість
9 штука
Період постачання
до 09.12.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Гонта Катерина Іванівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
1823808344
-
Адреса:
02166, Україна, м. Київ, м. Київ, просп. Лісовий будинок 43 квартира 61
Ціна пропозиції
455 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.12.2025 14:50
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
82145fed1e454229884497d0c6636b7a
Ідентифікатор договору:
UA-2025-12-05-013604-a-c1
Постачальник:
Гонта Катерина Іванівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
1823808344
-
Адреса:
02166, Україна, м. Київ, м. Київ, просп. Лісовий будинок 43 квартира 61
Номер договору:
607
Сума договору:
455 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.12.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
03.12.2025 14:47
Статус:
Виконаний