-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Газове паливо (природний газ)
Тендер Prozorro UA-2025-12-05-003078-a
Торги не відбулися
238 736.40
UAH з ПДВ
Номер:
bcbff393bb2c44418c067d7ed363b38c
Внутрішній номер закупівлі:
27414655
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-05-003078-a
Замовник:
Комунальний заклад "Борщівська дитячо-юнацька спортивна школа" Борщівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22607518
-
Адреса:
48700, Україна, Тернопільська область, Борщівський р-н, м. Борщів, вул. Леся Курбаса, 5 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Галина Грищук +380977115871 borschiv_dusw@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
238 736.40 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.12.2025 10:10 - 12.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
05.12.2025 10:10 - 15.12.2025 00:00
Аукціон:
з 15.12.2025 15:24
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴238 736.40 Газове паливо (природний газ)