• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

мультимедійний проектор з короткофокусним об’єктивом Vivitek DX335ST (короткофокусний проектор з кріпленням у комплекті та HDMI кабелем

Завершена

94 440.00 UAH з ПДВ
Номер: 5067fe9dfc834e4ebd9db8d7b4c9946b
Внутрішній номер закупівлі: 27411718
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-12-05-000105-a   
Замовник: Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Фонтанської сільської ради Одеського району Одеської області
Контактна особа: Оксана Колцун +380674858132 oksanakoltsun1801@gmail.com https://fontanska-rada.gov.ua/upravlinnya-osviti-3/
Класифікатор ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: На підставі проведення процедури закупівлі — відкритих торгів з особливостями за предметом закупівлі: «Мультимедійний проектор» (код ДК 021:2015:32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання), на суму 94 450,00грн- оголошення про закупівлю та тендерна документація були оприлюднені в ЕСЗ Prozorro в установлені законом строки за номером UA-2025-11-18-017297-a. За результатами проведення процедури, в ЕСЗ встановлено статус «Торги не відбулися», що підтверджується даними електронної системи. Причини не відбуття процедури: не подано жодної пропозиції Відповідно до п.13 Особливостей, затверджених Постановою КМУ № 1178 " у разі якщо відкриті торги з особливостями не відбулися, замовник має право укласти договір про закупівлю без використання електронної системи закупівель, за умови, що сума договору не перевищує очікувану вартість закупівлі. Мова, якою заповнюються всі документи- українська
Очікувана вартість: 94 440.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
мультимедійний проектор з короткофокусним об’єктивом Vivitek DX335ST (короткофокусний проектор з кріпленням у комплекті та HDMI кабелем
Код ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Кількість 4 штука
Період постачання до 10.12.2025
Місце постачання Україна, Одеська область, село Фонтанка, Степна, 4 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІДЕР ПЛЮС 2020"
Ціна пропозиції 94 440.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.12.2025 07:34
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 401df269e2144da0854e87101eea622c
Ідентифікатор договору: UA-2025-12-05-000105-a-a1
Постачальник: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІДЕР ПЛЮС 2020"
Номер договору: 271
Сума договору: 94 440.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 78 700.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: мультимедійний проектор з короткофокусним об’єктивом Vivitek DX335ST (короткофокусний проектор з кріпленням у комплекті та HDMI кабелем: 19 675.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 04.12.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання: 04.12.2025 07:31
Статус:
Виконаний
pdf
договор 271.pdf
pdf
протокол 63.pdf
p7s
sign.p7s