-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
М’ячі баскетбольні та футбольні
Тендер Prozorro UA-2025-12-04-020952-a
Торги не відбулися
123 922.00
UAH з ПДВ
Номер:
6a916bf655c340eb82cc3eff244d0265
Внутрішній номер закупівлі:
27409907
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-04-020952-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ ПІВДЕННІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44138014
-
Адреса:
65481, Україна, Одеська область, Південне, пр.Григорівського десанту, будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Костіна Вікторія 380971569322 vikichkostina@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
123 922.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.12.2025 18:20 - 09.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
04.12.2025 18:20 - 12.12.2025 00:00
Аукціон:
з 12.12.2025 14:53
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴123 922.00 М’ячі баскетбольні та футбольні