-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Код ДК 021:2015 – 09310000-5 – Електрична енергія (Електрична енергія)
Тендер Prozorro UA-2025-12-04-017641-a
Завершена
6 831 720.00
UAH з ПДВ
Номер:
e5b7354519324b5ba227543a785dbcfc
Внутрішній номер закупівлі:
27406566
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-04-017641-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛАДАН-ПОСЛУГА" ЛАДАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42654379
-
Адреса:
17583, Україна, Чернігівська область, Прилуцький р-н, смт. Ладан, вул. Миру, буд. 69
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вікторія Голина +380994357576 ladan_poslyga@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
6 831 720.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.12.2025 16:04 - 09.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
04.12.2025 16:04 - 12.12.2025 00:00
Аукціон:
12.12.2025 13:27 - 12.12.2025 14:14
Період кваліфікації:
12.12.2025 14:14 - 19.12.2025 10:56
Період завантаження договору:
25.12.2025 00:00 - 04.01.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴6 831 720.00 Електрична енергія