-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015: 90480000-5 «Послуги з управління каналізаційною системою» (Обслуговування та повна експлуатація комплексу каналізаційних та локальних очисних споруд на підставі технології очистки та знезараження стічних вод лікувальних установ пов'язаних з лікуванням хворих на туберкульоз)
Тендер Prozorro UA-2025-12-04-011799-a
Завершена
2 850 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
fe682b83896c48c6908a650069724649
Внутрішній номер закупівлі:
27400731
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-04-011799-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Дніпропетровський обласний медичний центр соціально значущих хвороб" Дніпропетровської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26509095
-
Адреса:
49074, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Старочумацька, будинок 9-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Ковальова +380990021724 skovaleva163@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
90480000-5 Послуги з управління каналізаційною системоюАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 850 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.12.2025 13:58 - 09.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
04.12.2025 13:58 - 12.12.2025 00:00
Аукціон:
з 12.12.2025 13:53
Період кваліфікації:
12.12.2025 00:00 - 15.12.2025 09:21
Період завантаження договору:
21.12.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 850 000.00 код ДК 021:2015: 90480000-5 «Послуги з управління каналізаційною системою» (Обслуговування та повна експлуатація комплексу каналізаційних та локальних очисних споруд на підставі технології очистки та знезараження стічних вод лікувальних установ пов'язаних з лікуванням хворих на туберкульоз)