• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Деревина дров’яна, 1 групи, колоті граб ТУУ-00994207-005 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 03410000-7 «Деревина»

Завершена

164 247.80 UAH без ПДВ
Номер: cc9f380fcf8344ae98cebcd20ea90bac
Внутрішній номер закупівлі: 27400562
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-12-04-011622-a   
Замовник: Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Рівного
Контактна особа: Віталій Петрук +380967725213 dsvp.tcso@rivnerada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2025-11-17-008682-a
Очікувана вартість: 164 247.80 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Деревина дров’яна, 1 групи, колоті граб ТУУ-00994207-005 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 03410000-7 «Деревина»
Код ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
Кількість 26 метр кубічний
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 33001, Україна, Рівненська область, м.Рівне, вул. Дубенська,27/29 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Хіміч Сергій Анатолійович
Ціна пропозиції 164 247.80 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.12.2025 16:20
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 229db7428eb84f498cb7fdc752033772
Ідентифікатор договору: UA-2025-12-04-011622-a-a1
Постачальник: Хіміч Сергій Анатолійович
Номер договору: 122
Сума договору: 164 247.80 UAH без ПДВ
Період дії договору: 03.12.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання: 03.12.2025 13:44
Статус:
Виконаний
pdf
№122 03.12.2025р.pdf
pdf
Обгрунтування.pdf
p7s
sign.p7s