-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Аналізатор спектру
Тендер Prozorro UA-2025-12-04-006158-a
Торги не відбулися
287 872.00
UAH з ПДВ
Номер:
2763296074014141b9df08d433db143d
Внутрішній номер закупівлі:
27395100
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-04-006158-a
Замовник:
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125544
-
Адреса:
46027, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, вул. М. Кривоноса, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Богоніс Наталія Михайлівна +380352436002 zakupivli@tnpu.edu.ua http://tnpu.edu.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
287 872.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.12.2025 11:24 - 09.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
04.12.2025 11:24 - 12.12.2025 00:00
Аукціон:
з 12.12.2025 11:17
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴287 872.00 Аналізатор спектру