-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
(09123000-7) - Природний газ
Тендер Prozorro UA-2018-11-30-000117-a
Закупівля природного газу на 2019 рік
Торги не відбулися
920 100.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 600.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 600.50 UAH
Номер:
862f936b7fb14ffea53a1e7532ea0f5c
Внутрішній номер закупівлі:
2739255
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-11-30-000117-a
Замовник:
Відділ з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій Сокальської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02229416
-
Адреса:
80001, Україна, Львівська область, Сокаль, Шептицького,89
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Михайлюк Мирослава Володимирівна 380325772068,380325772069 kylt-sok@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
920 100.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 600.50 UAH
Період уточнення:
30.11.2018 10:13 - 07.12.2018 10:00
Період прийому пропозицій:
30.11.2018 10:13 - 17.12.2018 10:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Закупівля природного газу на 2019 рік
Кількість
60000 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛЬВІВГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39594527
-
Контактна особа:
Пойченко Олена Георгіївна 380952806586, 380952806586 Olena.Poichenko@lvgaszbut.104.ua
-
Адреса:
79039, Україна, Львівська область, Львів, Золота, 42
Початкова пропозиція
838 785.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
838 785.60 UAH з ПДВ
Документи
54
Скарги
0