• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Цемент

Завершена

222 005.00 UAH з ПДВ
Номер: 5190c91241dc4c6494d9d6f3bbcd4718
Внутрішній номер закупівлі: 27389638
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-12-04-000684-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Теплоенерго" Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області
Контактна особа: Ворожбітова Вікторія Сергіївна +380536758731 viktoriya.vorozhbitova@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 222 005.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 04.12.2025 08:56 - 09.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 04.12.2025 08:56 - 12.12.2025 13:00
Аукціон: з 15.12.2025 11:04
Період кваліфікації: 12.12.2025 13:00 - 16.12.2025 14:38
Період завантаження договору: 22.12.2025 00:00 - 01.01.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴222 005.00 Цемент