-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Нафта і дистиляти - за кодом CPV за ДК 021:2015 -09130000¬9 (Бензин А-95 (талони), відповідний код за ДК 021:2015 - 09132000-3- Бензин )
Тендер Prozorro UA-2025-12-03-022004-a
Завершена
18 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
e0cb3e287a4d457d9915ead8a1f7ccba
Внутрішній номер закупівлі:
27388477
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-03-022004-a
Замовник:
ПОЛТАВСЬКА АКАДЕМІЯ НЕПЕРЕРВНОЇ ОСВІТИ ІМ.М.В.ОСТРОГРАДСЬКОГО (ПАНО ІМ.М.В.ОСТРОГРАДСЬКОГО)
×
-
Код ЄДРПОУ:
22518134
-
Адреса:
36029, Україна, Полтавська область, м Полтава, вул Жовтнева 64 Ж
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тимчук Олександр Валеріович +380532563845 tymchuk@poippo.pl.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
18 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.12.2025 21:38 - 08.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
03.12.2025 21:38 - 11.12.2025 00:00
Аукціон:
з 11.12.2025 14:33
Період кваліфікації:
11.12.2025 00:00 - 12.12.2025 01:15
Період завантаження договору:
18.12.2025 00:00 - 28.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴18 000.00 Нафта і дистиляти - за кодом CPV за ДК 021:2015 -09130000¬9 (Бензин А-95 (талони), відповідний код за ДК 021:2015 - 09132000-3- Бензин )