-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2018-11-30-001322-a
Закупівля електричної енергії для потреб закладів та установ Іваничівської селищної ради в 2019 році
Торги не відбулися
631 215.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 156.08 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 156.08 UAH
Номер:
4fa75afdf7f147bbbfe6bcf137eed29c
Внутрішній номер закупівлі:
2738630
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-11-30-001322-a
Замовник:
Іваничівська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04335186
-
Адреса:
45300, Україна, Волинська область, ІВАНИЧІ, Грушевського, 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Черкасова Тетяна Володимирівна 380967302734 ivaselrada@ukr.net http://ivaselrada.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
631 215.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 156.08 UAH
Період уточнення:
30.11.2018 16:11 - 07.12.2018 09:00
Період прийому пропозицій:
30.11.2018 16:11 - 17.12.2018 09:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
217660 Кіловат-година
Період постачання
01.01.2019 - 31.12.2019
Місце постачання
45300, Україна, Волинська область, за адресами закладів та установ Іваничівської селищної ради, за адресами закладів та установ Іваничівської селищної ради
На карті