-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2025-12-03-019374-a
Завершена
451 879.90
UAH з ПДВ
Номер:
9755bd8645ae438c834990dc6e791443
Внутрішній номер закупівлі:
27385873
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-03-019374-a
Замовник:
Маневицька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04333193
-
Адреса:
44601, Україна, Волинська область, смт. Маневичі, вул. Незалежності, 30
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Овадюк Василь +380965750724 owadyuk@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
451 879.90 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.12.2025 17:01 - 11.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
03.12.2025 17:01 - 14.12.2025 00:00
Аукціон:
з 23.12.2025 11:01
Період кваліфікації:
22.12.2025 12:49 - 22.12.2025 16:31
Період завантаження договору:
28.12.2025 00:00 - 07.01.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴451 879.90 Електрична енергія