• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з розміщення інформаційної друкованої продукції

Завершена

143 200.00 UAH з ПДВ
Номер: dffb6ed57fe244179bd4597f627c17ec
Внутрішній номер закупівлі: 27384950
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-12-03-018461-a   
Замовник: Виконавчий комітет Сумської міської ради
Контактна особа: Подопригора Ірина Миколаївна +380542700149 tender@smr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2025-11-20-016420-a
Очікувана вартість: 143 200.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з розміщення інформаційної друкованої продукції (постер для білборда)
Код ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 40030, Україна, Сумська область, місто Суми, майдан Незалежності, 2 На карті
Послуги з розміщення інформаційної друкованої продукції (постер для сіті-лайту)
Код ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 40030, Україна, Сумська область, місто Суми, майдан Незалежності, 2 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "СВ АУТДОР СУМИ"
Ціна пропозиції 143 200.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.12.2025 16:28
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 844280045d804bd5b58056bd98c36e94
Ідентифікатор договору: UA-2025-12-03-018461-a-c1
Постачальник: ТОВ "СВ АУТДОР СУМИ"
Номер договору: № 516/03-25
Сума договору: 143 200.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Послуги з розміщення інформаційної друкованої продукції (постер для білборда): 125 800.00000 UAH без ПДВ
Послуги з розміщення інформаційної друкованої продукції (постер для сіті-лайту): 17 400.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 03.12.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання: 03.12.2025 00:00
Статус:
Підписаний
Договір
Обгрунтування
p7s
sign.p7s