• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Вводи до високовольтних вимикачів 35 кВ

Завершена

1 400 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 652a0264b0864850baa4b0c2e736fac0
Внутрішній номер закупівлі: 27384265
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-12-03-017757-a   
Замовник: ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО"
Контактна особа: Тендерний відділ ПрАТ Рівнеобленерго +380362694239 tender@roe.vsei.ua https://www.roe.vsei.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 31160000-5 Частини електродвигунів, генераторів і трансформаторівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 400 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.12.2025 16:06 - 08.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 03.12.2025 16:06 - 11.12.2025 00:00
Аукціон: з 11.12.2025 14:08
Період кваліфікації: 11.12.2025 00:00 - 11.12.2025 15:18
Період завантаження договору: 17.12.2025 00:00 - 27.12.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 400 000.00 Вводи до високовольтних вимикачів 35 кВ