-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Встановлення системи пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей, передавання тривожних сповіщень Ладижинського дитячого будинку-інтернату в с.Заозерне вул.Степова,1а Тульчинського району Вінницької області
Тендер Prozorro UA-2018-11-16-001805-a
Торги не відбулися
580 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 800.00 UAH
мін. крок: 1% або 5 800.00 UAH
Номер:
82394036392d48c095d77c292c90113c
Внутрішній номер закупівлі:
2738351
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-11-16-001805-a
Замовник:
Ладижинський дитячий будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
21722269
-
Адреса:
23664, Україна, Вінницька область, Тульчинський р-н с.Заозерне, вул Степова,1А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Жанна - +380434368840,+380434361270 budinternat@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
580 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 800.00 UAH
Період уточнення:
16.11.2018 13:23 - 23.11.2018 10:00
Період прийому пропозицій:
16.11.2018 13:23 - 03.12.2018 10:00
Аукціон:
04.12.2018 13:35 - 04.12.2018 14:08
Період кваліфікації:
04.12.2018 14:08 - 06.12.2018 13:19
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Встановлення системи пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей, передавання тривожних сповіщень Ладижинського дитячого будинку-інтернату в с.Заозерне вул.Степова,1а Тульчинського району Вінницької області
Кількість
1 послуга
Період постачання
17.12.2018 - 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНТЕРБЕЗПЕКА ЛТД"
Оскарження: 04.12.2018 14:08 - 17.12.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38353845
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНТЕРБЕЗПЕКА ЛТД" muo@interbezpeka.com http://interbezpeka.com
-
Адреса:
Україна, Україна, 03049, м. Київ, вул. Курська 13-Е, оф. 294
Оскарження: 04.12.2018 14:08 - 17.12.2018 00:00
Початкова пропозиція
505 011.94 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
499 211.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
06.12.2018 13:06
Документи
29
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БК ЖИТЛОКОМБУДСЕРВІС"
Оскарження: 06.12.2018 13:06 - 17.12.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39095456
-
Контактна особа:
Вовченко Юлія Володимирівна +00 (044) 227-5400 julia.vov@ukr.net
-
Адреса:
01034, Україна, Київська область, м.Київ, ВУЛИЦЯ РЕЙТАРСЬКА, будинок 18, офіс 10
Оскарження: 06.12.2018 13:06 - 17.12.2018 00:00
Початкова пропозиція
508 364.57 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
502 560.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
06.12.2018 13:08
Документи
42
Скарги
0
ТОВ "АРХІТЕРРА ГРУП"
Оскарження: 06.12.2018 13:08 - 17.12.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41143875
-
Контактна особа:
Іван Генсіцький +380432699300,+380677014114 architerra-group@ukr.net
-
Адреса:
21001, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, ПЛОЩА ГЕРОЇВ ЧОРНОБИЛЯ буд. 1 оф. 226
Оскарження: 06.12.2018 13:08 - 17.12.2018 00:00
Початкова пропозиція
580 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
535 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
06.12.2018 13:16
Документи
23
Скарги
0
ДП "Центр "Інновації та технології"
Оскарження: 06.12.2018 13:16 - 17.12.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
30145503
-
Контактна особа:
Центр Инновации Технологии 0934690763 office@ciit.in.ua
-
Адреса:
29010, Україна, Хмельницька область, ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ, вул.І.Франка, 10,оф.15
Оскарження: 06.12.2018 13:16 - 17.12.2018 00:00
Початкова пропозиція
570 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
570 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
06.12.2018 13:19
Документи
4
Скарги
0