-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Апарат для терморезисторного зварювання
Тендер Prozorro UA-2025-12-03-015307-a
Торги не відбулися
119 700.00
UAH з ПДВ
Номер:
5392498f258c46d89761b93321ee6b2f
Внутрішній номер закупівлі:
27381805
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-03-015307-a
Замовник:
КП "Дрогобичводоканал" Дрогобицької міської ради Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
03348910
-
Адреса:
82103, Україна, Львівська область, місто Дрогобич, вулиця Ю. Федьковича, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Лепак Тарас Андрійович +380324451274 drohvoda_tender@mail.lviv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилюванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
119 700.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.12.2025 15:22 - 08.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
03.12.2025 15:22 - 11.12.2025 09:00
Аукціон:
з 12.12.2025 14:37
Період кваліфікації:
11.12.2025 09:00 - 11.12.2025 16:45
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴119 700.00 Апарат для терморезисторного зварювання