-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Газове паливо
Тендер Prozorro UA-2018-11-16-000752-b
Торги не відбулися
3 646 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 364.65 UAH
мін. крок: 0% або 364.65 UAH
Номер:
043f3217804a4c42abad13ed6260ac76
Внутрішній номер закупівлі:
2738024
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-11-16-000752-b
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Уманський пологовий будинок "Уманської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02005042
-
Адреса:
20300, Україна, Черкаська область, місто Умань, вул. Володимирська будинок 28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гонтар Іванна Дмитрівна +380474434891 ivankaduchyna@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
3 646 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
364.65 UAH
Період уточнення:
16.11.2018 15:43 - 06.12.2018 15:47
Період прийому пропозицій:
16.11.2018 15:43 - 16.12.2018 15:47
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газове паливо (прородній газ)
Кількість
250000 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
20300, Україна, Черкаська область, місто Умань, місто Умань вул.Володимирська 28
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ЮГ-ГАЗ
×
-
Код ЄДРПОУ:
30194498
-
Контактна особа:
Франкова Тіна Станиславівна +380487286274 yug_gaz1@ugua.com.ua
-
Адреса:
65003, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Одарія, 1, каб.303
Початкова пропозиція
2 497 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 497 500.00 UAH з ПДВ
Документи
34
Скарги
0