• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Природний газ

Завершена

1 350 565.92 UAH з ПДВ
Номер: e189917bb4f544f0a969d4f3c0347923
Внутрішній номер закупівлі: 27375658
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-12-03-009135-a   
Замовник: СТАВЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Алла Федик +380997267639 olena_uek@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2025-11-19-006628-a
Очікувана вартість: 1 350 565.92 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 79200 метр кубічний
Період постачання 01.01.2026 - 31.03.2026
Місце постачання 59316, Україна, Чернівецька область, с. Ставчани, Ставчанська громада На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
Ціна пропозиції 1 350 565.92 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.12.2025 12:45
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: f5ac0bc1639d4a4daa745eefa0dfb97d
Ідентифікатор договору: UA-2025-12-03-009135-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
Номер договору: 23-12099/25-БО-Т
Сума договору: 1 350 565.92 UAH з ПДВ
Сума договору: 1 125 471.60 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.01.2026 00:00 - 31.03.2026 00:00
Дата підписання: 03.12.2025 12:39
Статус:
Виконаний
pdf
Договір №23-12099-25-БО-Т від 03.12.2025.pdf
pdf
Akt zviriannia obsiahiv 23-12099-25-BO-T.pdf
p7s
sign.p7s