-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
пасажирський мікроавтобус (б/у)
Тендер Prozorro UA-2018-11-29-000616-a
Торги не відбулися
1 150 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 11 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 11 500.00 UAH
Номер:
41e30d4ed9d048a2aab112c340f2faa5
Внутрішній номер закупівлі:
2737413
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-11-29-000616-a
Замовник:
Відділ освіти Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
05408361
-
Адреса:
08440, Україна, Київська область, Переяслав-Хмельницький р-н, с.Велика Каратуль,вул.Сахна, 22-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бут Людмила Миколаївна +380456751674 raykab@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 150 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
11 500.00 UAH
Період уточнення:
29.11.2018 15:07 - 05.12.2018 15:12
Період прийому пропозицій:
29.11.2018 15:07 - 15.12.2018 15:12
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
пасажирський мікроавтобус (б/у)
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
08400, Україна, Київська область, м.Переяслав-Хм., вул. І.Мазепи, 6/2, районний методичний кабінет
На карті