-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код за ДК 021:2015: 09310000-5 — Електрична енергія (Електрична енергія)
Тендер Prozorro UA-2018-11-29-000487-c
Місце поставки: межа балансової належності електроустановок замовника за адресами: 43016, Волинська обл., м. Луцьк, вул. Глушець,1; 43000, Волинська обл., м. Луцьк, вул. Карпенка-Карого,1 Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: до 30.06.2019 включно
Торги не відбулися
360 835.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 804.17 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 804.17 UAH
Номер:
50fe8ef4908748bea193cc8b5a1faf27
Внутрішній номер закупівлі:
2737080
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-11-29-000487-c
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛУЦЬКІ РИНКИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41943047
-
Адреса:
43025, Україна, Волинська область, місто Луцьк, вул. БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬК0ГО будинок 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Главник +380500840304 lutskirynki@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
360 835.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 804.17 UAH
Період уточнення:
29.11.2018 10:33 - 05.12.2018 10:00
Період прийому пропозицій:
29.11.2018 10:33 - 15.12.2018 10:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
код за ДК 021:2015: 09310000-5 — Електрична енергія (Електрична енергія)
Кількість
120000 Кіловат-година
Період постачання
до 30.06.2019