-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кейтерингові послуги для організації харчування учнів початкових класів
Тендер Prozorro UA-2025-12-03-002759-a
Завершена
64 200.00
UAH без ПДВ
Номер:
ca6150d0e73d47cea00a93236ffd4ca5
Внутрішній номер закупівлі:
27369274
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-03-002759-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ КОСТОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44084357
-
Адреса:
35000, Україна, Рівненська область, місто Костопіль, вул.Незалежності, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Музинчук +380970077214 osvitakost1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-11-21-007306-a
Очікувана вартість:
64 200.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кейтерингові послуги для організації харчування учнів початкових класів
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФУРМАН НАТАЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2535101121
-
Адреса:
35001, Україна, Рівненська область, Рівненський р-н місто Костопіль вул.Сонячна будинок 53
Ціна пропозиції
64 200.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.12.2025 10:01
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
0b9bc13776854b189b79b5e570e743f8
Ідентифікатор договору:
UA-2025-12-03-002759-a-c1
Постачальник:
ФУРМАН НАТАЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2535101121
-
Адреса:
35001, Україна, Рівненська область, Рівненський р-н місто Костопіль вул.Сонячна будинок 53
Номер договору:
76
Сума договору:
64 200.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.12.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
01.12.2025 10:00
Статус:
Виконаний