-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Урни
Тендер Prozorro UA-2025-12-03-001348-a
Торги відмінено
40 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
5d69bd8e31c7470b93ba6ef367f82297
Внутрішній номер закупівлі:
27367879
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-03-001348-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ БЛАГОУСТРОЮ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНКОМУ САКСАГАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42155106
-
Адреса:
50071, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Володимира Великого, буд. 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Губіч +380978316507 tender_ubgkg@srvk.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34920000-2 Дорожнє обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
40 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.12.2025 09:17 - 08.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
03.12.2025 09:17 - 11.12.2025 00:00
Аукціон:
з 11.12.2025 11:55
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
20717304fe7d4ef38ed4afc34530a904
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
із прийняттям рішення щодо подальшого використання вже раніше встановлених урн у парку «Саксаганський», вул. Володимира Зінченка біля буд.2 та відсутності потреби у їх заміні.
Період оскарження:
04.12.2025 13:47 - 15.12.2025 00:00
Дата опублікування:
04.12.2025 13:47
Дата виконання:
15.12.2025 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴40 000.00 Урни