-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А-95 та дизельне паливо за кодом ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистилянти
Тендер Prozorro UA-2025-12-02-019674-a
Завершена
44 900.00
UAH з ПДВ
Номер:
1bf4d2e3182f44228763661bfa9d6c63
Внутрішній номер закупівлі:
27365367
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-02-019674-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "СОКИРЯНСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№ 67)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08565026
-
Адреса:
60200, Україна, Чернівецька область, м. Сокиряни, пров. Покровського, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександр Іванічек +380976536914 ivanichek45@ukr.net http://www.kvs.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
44 900.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А 95
Кількість
500 літр
Період постачання
до 31.12.2025
Місце постачання
60200, Україна, Чернівецька область, місто Сокиряни, провулок Покровський, 8
На карті
Дизельне паливо
Кількість
300 літр
Період постачання
до 31.12.2025
Місце постачання
60200, Україна, Чернівецька область, місто Сокиряни, провулок Покровський, 8
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНА ФІРМА "БАЙПАС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25077877
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, Чернівецький р-н місто Чернівці вул.Володимира Великого будинок 2а
Ціна пропозиції
44 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.12.2025 19:43
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
a29e1b6129f248bba859f489075ccbf0
Ідентифікатор договору:
UA-2025-12-02-019674-a-c1
Постачальник:
ПРИВАТНА ФІРМА "БАЙПАС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25077877
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, Чернівецький р-н місто Чернівці вул.Володимира Великого будинок 2а
Номер договору:
Г-179
Сума договору:
44 900.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
37 416.67 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.12.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
02.12.2025 19:36
Статус:
Підписаний