-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з управління з великогабаритними та ремонтними відходами.
Тендер Prozorro UA-2025-12-02-002004-a
Завершена
46 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
1e04d2ee8bfc4ffe97fc905776c2105b
Внутрішній номер закупівлі:
27347756
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-02-002004-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003600
-
Адреса:
61093, Україна, Харківська область, місто Харків, вулиця Озерянська, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лариса Шостак +380577251087 tendershostak@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
46 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.12.2025 09:47 - 07.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
02.12.2025 09:47 - 10.12.2025 00:00
Аукціон:
з 10.12.2025 14:05
Період кваліфікації:
10.12.2025 00:00 - 11.12.2025 11:17
Період завантаження договору:
17.12.2025 00:00 - 27.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴46 000.00 Послуги з управління з великогабаритними та ремонтними відходами.