• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги зі стерилізації біксів

Торги не відбулися

291 450.00 UAH з ПДВ
Номер: 883b7788e5824af4b430c25d9212d90b
Внутрішній номер закупівлі: 27346112
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-12-02-000340-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. АКАД. О.І. ЮЩЕНКА ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
Контактна особа: НАКОНЕЧНА Ольга 380432507925 vokpl.zakupivli7@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 291 450.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 02.12.2025 08:32 - 07.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 02.12.2025 08:32 - 10.12.2025 00:00
Аукціон: з 10.12.2025 11:28

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴291 450.00 Послуги зі стерилізації біксів