-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Портативні зарядні станції з підключенням до загальної мережі 220В
Тендер Prozorro UA-2025-12-01-016476-a
Завершена
134 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
65cd7fc7338a4c02a519b8d3aef27409
Внутрішній номер закупівлі:
27343184
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-01-016476-a
Замовник:
Виконавчий комітет Шосткинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04057994
-
Адреса:
41100, Україна, Сумська область, Шостка, вул.Садовий бульвар, 14
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Белявська Ганна Борисівна +380544973266 torgy-shostka@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
134 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.12.2025 16:59 - 06.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
01.12.2025 16:59 - 09.12.2025 00:00
Аукціон:
з 09.12.2025 11:01
Період кваліфікації:
09.12.2025 00:00 - 09.12.2025 12:22
Період завантаження договору:
15.12.2025 00:00 - 25.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴134 000.00 Портативні зарядні станції з підключенням до загальної мережі 220В