-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія (з розподілом)
Тендер Prozorro UA-2025-12-01-015646-a
Завершена
266 054.00
UAH з ПДВ
Номер:
bcaf7378630a407193b2efff6ae4bf9b
Внутрішній номер закупівлі:
27342362
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-01-015646-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Дніпропетровський центр спортивної медицини" Дніпропетровської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01984027
-
Адреса:
49050, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вулиця Ярославська, 3 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Алла Захарова +380675670373, +380675670373 dvfd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-11-18-008623-a
Очікувана вартість:
266 054.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія (з розподілом)
Кількість
26605 кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЯСНО+"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45179093
-
Контактна особа:
+380504387439
-
Адреса:
04119, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Джонса Ґарета будинок 8 літера 20 Д
Ціна пропозиції
266 054.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.12.2025 08:20
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
fb0dfb7df0cb480e8f53bef6f0607ed2
Ідентифікатор договору:
UA-2025-12-01-015646-a-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЯСНО+"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45179093
-
Адреса:
04119, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Джонса Ґарета будинок 8 літера 20 Д
Номер договору:
77721210898П-Т225
Сума договору:
266 054.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
221 711.67 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.12.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
01.12.2025 16:26
Статус:
Підписаний