-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники; 44810000-1 Фарби; 44110000-1 Конструкційні матеріали
Тендер Prozorro UA-2025-12-01-012889-a
Завершена
23 882.00
UAH з ПДВ
Номер:
b88126a1f63e4bf09a41e94dd884e0cf
Внутрішній номер закупівлі:
27339635
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-01-012889-a
Замовник:
Заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Звягельське вище професійне училище"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02543437
-
Адреса:
11707, Україна, Житомирська область, м. Звягель, вул. Київська, 47/37
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ніла Батіщева +380930557911 nvvpu@ukr.net http://nvpl.ho.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44810000-1 ФарбиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
23 882.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Грунтівка ПОЛІМІН, АС-8, 10л, Внутрішній, 10 10 шт
Розчинник МАКСИМУМ, Уайт-спіріт, 0,48кг(0,75л), 1, (Пачка 15), Розчини 10 шт
Шпаклівка КРУМІКС, САТЕН, 25кг, Фінішна, Гіпсова для внутрішніх робіт, 25 10 шт
Фарба СНЄЖКА, Ультра, 10л(14 кг), Водоемульсійна, 14, 3 15 шт
Фарба ФАЗЕНДА, ПФ 115, 2,8кг, Білий, Емаль, (Пачка6), 2,8 23 шт
Штукатурка КНАУФ, НР, 30кг, Стартова, 30 10 шт
Кількість
78 штука
Період постачання
27.11.2025 - 15.12.2025
Місце постачання
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БРАВО Н.В."
×
-
Код ЄДРПОУ:
43174564
-
Адреса:
11708, Україна, Житомирська область, Звягельський р-н місто Звягель вул.Вокзальна будинок 5 б
Ціна пропозиції
23 882.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.12.2025 15:27
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
eeaea50943c5423bb88b0e4146ad08f1
Ідентифікатор договору:
UA-2025-12-01-012889-a-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БРАВО Н.В."
×
-
Код ЄДРПОУ:
43174564
-
Адреса:
11708, Україна, Житомирська область, Звягельський р-н місто Звягель вул.Вокзальна будинок 5 б
Номер договору:
234
Сума договору:
23 882.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
19 901.67 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.11.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
27.11.2025 12:00
Статус:
Підписаний