-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
19210000-1 «Натуральні тканини»; 19440000-2 «Синтетичні нитки та пряжа»
Тендер Prozorro UA-2025-12-01-012285-a
Завершена
30 650.00
UAH без ПДВ
Номер:
51cb8369f0ae4a7f8a7ac7a7d9b0552a
Внутрішній номер закупівлі:
27339019
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-01-012285-a
Замовник:
Заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Звягельське вище професійне училище"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02543437
-
Адреса:
11707, Україна, Житомирська область, м. Звягель, вул. Київська, 47/37
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ніла Батіщева +380930557911 nvvpu@ukr.net http://nvpl.ho.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
19210000-1 Натуральні тканиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
30 650.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тканина постільна «Бязь» (ширина 2,2 м)
Кількість
240 метр
Період постачання
27.11.2025 - 15.12.2025
Місце постачання
Нитки швейні №40 (поліестер)
Кількість
10 штука
Період постачання
27.11.2025 - 15.12.2025
Місце постачання
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
МАТЕЙЧУК ОЛЕНА ВІКТОРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2491716546
-
Адреса:
11700, Україна, Житомирська область, місто Новоград-Волинський, ВУЛИЦЯ РИБАЛКА будинок 9 квартира 8
Ціна пропозиції
30 650.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.12.2025 15:11
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
a1a261c0c0174025b707d355b9e433d4
Ідентифікатор договору:
UA-2025-12-01-012285-a-c1
Постачальник:
МАТЕЙЧУК ОЛЕНА ВІКТОРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2491716546
-
Адреса:
11700, Україна, Житомирська область, місто Новоград-Волинський, ВУЛИЦЯ РИБАЛКА будинок 9 квартира 8
Номер договору:
233
Сума договору:
30 650.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.11.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
27.11.2025 12:00
Статус:
Підписаний