• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Поточний ремонт приміщення патологоанатомічного корпусу Державної спеціалізованої установи «Волинське обласне бюро судово-медичної експертизи» на вул.Стефаника, 3-а в м. Луцьку Волинської області (Код ДК 021:2015:45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)

Завершена

649 767.96 UAH з ПДВ
Номер: c5d65ff0edac4c5396e8352357c3cf48
Внутрішній номер закупівлі: 27335796
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-12-01-009017-a   
Замовник: Державна спеціалізована установа "Волинське обласне бюро судово-медичної експертизи"
Контактна особа: Тригуб Світлана Анатоліївна +380332723522 volyn-sme-tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2025-10-31-009772-a
Очікувана вартість: 649 767.96 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
поточний ремонт приміщення патологоанатомічного корпусу Державної спеціалізованої установи «Волинське обласне бюро судово-медичної експертизи» на вул.Стефаника, 3-а в м. Луцьку Волинської області
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 43016, Україна, Волинська область, м. Луцьк, вул. Стефаника, 3а На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Будівельна компанія "ВЕКТОР-ПЛЮС"
Ціна пропозиції 649 767.96 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.12.2025 13:48
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 64f0021a01b04002a0828b988ada83a5
Ідентифікатор договору: UA-2025-12-01-009017-a-b1
Постачальник: ТОВ "Будівельна компанія "ВЕКТОР-ПЛЮС"
Номер договору: 177
Сума договору: 649 767.96 UAH з ПДВ
Сума договору: 541 473.30 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.11.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання: 28.11.2025 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Обгрунтування.pdf
pdf
Оголошення про проведення відкритих торгів.pdf
pdf
Звіт по закупівлі.pdf
pdf
Договір від 28.11.25 _177.pdf
pdf
Додаткова угода від 23.12.25 ВЕКТОР-ПЛЮС.pdf
p7s
sign.p7s