-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт з часткової заміни вікон та дверей у приміщеннях будівлі допоміжного корпусу (літ. В) КНП "Міська лікарня №7" ЗМР, розташованої за адресою: м. Запоріжжя, вул. Чумаченка, 21-а (код ДК 021:2015:45420000-7: Столярні та теслярні роботи)
Тендер Prozorro UA-2025-12-01-005997-a
Торги не відбулися
78 142.60
UAH з ПДВ
Номер:
b6453669d36b4a83a7e73a08b846d788
Внутрішній номер закупівлі:
27332756
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-01-005997-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ №7" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
35535544
-
Адреса:
69118, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ПРИВОКЗАЛЬНА будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Булавіна +380503375778 tender_ml7@ukr.net https://7med.zp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45420000-7 Столярні та теслярні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
78 142.60 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.12.2025 11:58 - 06.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
01.12.2025 11:58 - 09.12.2025 00:00
Аукціон:
з 09.12.2025 13:21
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴78 142.60 Поточний ремонт з часткової заміни вікон та дверей у приміщеннях будівлі допоміжного корпусу (літ. В) КНП "Міська лікарня №7" ЗМР, розташованої за адресою: м. Запоріжжя, вул. Чумаченка, 21-а (код ДК 021:2015:45420000-7: Столярні та теслярні роботи)