-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з управління побутовими відходами (код ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація сміття та поводження зі сміттям)
Тендер Prozorro UA-2025-12-01-003885-a
Торги відмінено
154 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
fb577f51b4c646d28012a18aaa410f02
Внутрішній номер закупівлі:
27330640
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-01-003885-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003600
-
Адреса:
61093, Україна, Харківська область, місто Харків, вулиця Озерянська, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Остапенко +380577251087 nvo31173@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
154 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.12.2025 11:02 - 08.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
01.12.2025 11:02 - 11.12.2025 00:00
Аукціон:
з 11.12.2025 14:49
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
94270bc0960540749c1d339c00d60a6b
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
помилково зазначена тендерна документація з іншої закупівлі. Технічна помилка усунути яку неможливо
Період оскарження:
01.12.2025 16:36 - 12.12.2025 00:00
Дата опублікування:
01.12.2025 16:36
Дата виконання:
12.12.2025 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴154 500.00 Послуги з управління побутовими відходами (код ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація сміття та поводження зі сміттям)